SIKÇA SORULAN SORULAR

Rezervasyonumun iptal edilip edilmediğini nasıl öğrenebilirim?

Rezervasyonunuzun iptali hakkında ilgili telefon numaramızdan çağrı merkezimize ulaşarak seyahat danışmanlarımızdan yardım alabilirsiniz.

Rezervasyonumu iptal etmem veya değişiklik yapmam mümkün mü?

Rezervasyonunuzu iptal etmek ya da rezervasyonunuzda herhangi bir değişiklik yapmak isterseniz, ilgili telefon numaramızdan çağrı merkezimize ulaşarak seyahat danışmanlarımızdan destek alabilirsiniz. Satın aldığınız odanın iptal şartlarını e-posta adresinize gönderdiğimiz voucher belgenizden görüntüleyebilirsiniz.

Rezervasyonumu iptal etmem gerekirse herhangi bir ücret ödeyecek miyim?

Rezervasyonunuz sonrasında size iletilen voucher belgesinde belirtilen iptal/iade koşullarına bağlı olarak rezervasyonunuzu iptal etmeniz durumunda sizden iptal bedeli talep edilebilir.

Evcil hayvanla apartta konaklayabilir miyim?

Rezervasyon yaptırmadan önce apart bilgisi bölümünden seçeceğiniz otelin evcil hayvan kabul edip etmediğini kontrol edebilirsiniz.

Aparta giriş yaparken hangi belgelerin yanımda olması gerekiyor?

Aparta giriş yaparken yanınızda mutlaka bulunması gereken belge kimliğinizdir. Kimliğinizin yerine ehliyetinizi ya da pasaportunuzu da kullanabilirsiniz. Voucher belgenizi de yanınıza alabilirsiniz, ancak bu belgeyi almayı unutsanız bile kimliğiniz yeterli olacaktır.